یک از برنامه‌هایی که در iOS11 با تغییرات اساسی مواجه شده، AppStore است؛ بطوری که تقریبا هیچ شباهتی با نسخه‌های قبلی خود ندارد.

برای بررسی تغییرات این برنامه و سایر تغییرات و ویژگی‌های جدید iOS11 می‌توانید به لیست پخش اختصاصی ما برای iOS11 در آپارات مراجعه کنید. اما در این قسمت از اپل‌باز، به جابجایی کوچکی در AppStore پرداخته‌ایم که بی اطلاعی از آن ممکن است باعث سردرگمی شما شود. پس این قسمت را از دست ندهید.

همانطور که می‌دانید، متاسفانه مدتی است که اپل تعدادی از برنامه‌های شرکت‌ها و استارت‌آپ‌های ایرانی نظیر اسنپ، تپ‌سی، دیجیکالا، بامیلو، حملو، الوپیک و… را از اپ‌استور حذف کرده است. اما خبر خوب آن است که اگر این برنامه‌ها را در قبلا یکبار از اپ‌استور گرفته باشید، در لیست خرید شما باقی می‌مانند و هر زمان که بخواهید با مراجعه به این لیست، می‌توانید برنامه مورد نظر را مجدد دانلود کنید.

راستی! از ما نشنیده بگیرید، ولی اگر دوست مطمئنی را می‌شناسید که این برنامه‌ها را با اپل‌آی‌دی خود دانلود کرده‌است، می‌توانید از اون بخواهید که با اکانت خودش وارد AppStore شما شده و آن برنامه را برای شما بگیرد… البته خواستان باشد که فقط اکانتش را در اپ‌استور وارد کند تا اطلاعات دیگرش به گوشی‌شما منتقل نشود و اطلاعات خود شما هم به اکانت او انتقال پیدا نکند.

در قسمت‌های بعد، باز هم با ترفند‌های کاربردی بیشتری در کنارتان خواهیم بود.

•••

مثل همیشه منتظر حرف‌های اپلی‌تان هستیم…

با ما همراه باشید…

سایت ما: tv.eedea.ir

تلگرام: https://t.me/applebazz

آپارات: http://www.aparat.com/eedeamediagroup

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>