همانطور که مشاهده کرده‌اید، AppStore  در iOS11 بطور کامل بازطراحی شده‌است. در این طراحی جدید توجه ویژه‌ای به سادگی درک عملکرد و کار با برنامه‌ها وجود داشته و یکی از قابلیت‌های که به این منظور در AppStore در نظر گرفته شده، پخش خودکار ویدئو‌های تبلیغ، معرفی و آموزش برنامه‌هاست؛ که حالا تنها به یک ویدئو محدود نمی‌شود و توسعه دهنده‌ها می‌توانند تعداد بیشتری ویدئو در صفحه برنامه‌هایشان قرار دهند.

اما اگر محدودیت ترافیک اینترنت داشته باشید، شاید ترجیح بدهید حجمی را که بسیار کران خریده‌اید، برای محتوای ارزشمندتری مصرف کنید. همچنین ممکن است ترجیح بدهید باتری دستگاه‌تان را برای پخش فیلم‌های برنامه‌هایی که به دردتان نمی‌خورند، صرف نکنید.

البته خود اپل در این مورد پیشبینی لازم را انجام داده و اگر سطح باتری خیلی کم باشید و یا سرعت اینترنت را پایین تشخیص بدهد، این ویژگی اپ‌استور بطور خودکار و موقتا غیر فعال می‌شود. اما شاید دوست داشته باشید که این قابلیت را بطور کامل یا برای مواقعی که از شبکه‌های تلفن همراه استفاده می‌کنید، غیر فعال کنید. و این موضوعی است که برای آموزش امروزمان در نظر گرفته‌ایم.

•••

مثل همیشه منتظر حرف‌های اپلی‌تان هستیم…

با ما همراه باشید…

سایت ما: tv.eedea.ir

تلگرام: https://t.me/applebazz

آپارات: http://www.aparat.com/eedeamediagroup

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>