این روز‌ها و با توسعه چشمگیری که شبکه های تلفن همراه در کشورمان داشته است، افراد زیادی از سرویس داده این شبکه‌ها برای اتصال به اینترنت استفاده می‌کنند. و با توجه به سرعت و کیفیت بالای شبکه‌های نسل سه و چهار، تمایل استفاده از personal Hotspot برای وصل کردن دستگاه‌های دیگر نظیر کامپیوتر و تبلت، به این شبکه‌ها نیز روز به روز افزارش می‌یابد.

با توجه به اینکه اپل مجدودیت‌هایی در تنظیم اتوماتیک این شبکه‌ها در نظر گرفته است، اکثر اپراتور‌های کشورمان، امکانی برای تنظیم اتوماتیک سرویس دیتای خود روی آیفون و آیپد در نظر نگرفته‌اند. البته این شبکه‌ها معمولا بدون تعریف APN هم کار می‌کنند. اما در مورد personal hotspot اینطور نیست و اگر APN را تعریف نکرده باشید، به احتمال زیاد در این مورد به مشکل بر می‌خورید. البته خوشبختانه این تنظیمات چندان پیچیده نیستند و با دیدن ویدیو این قسمت، قادر به انجام آن خواهید بود.

نام APN برای همراه اول mcinet، برای ایرانسل mtnirancell و برای رایتل، rightel می‌باشد.

همچنین در این قسمت، روش‌های مختلف روشن و خاموش کردن Personal hotspot و سایر نکاتی را که در مورد استفاده از آن حائز اهمیت هستند با هم بررسی خواهیم کرد.

در قسمت‌های بعد باز هم به بررسی تنظیمات و آموزش نکات مربوط به شبکه‌های ارتباطی دستگاه‌های اپل خواهیم پرداخت.

•••

مثل همیشه منتظر حرف‌های اپلی‌تان هستیم…

با ما همراه باشید…

سایت ما: tv.eedea.ir

تلگرام: https://t.me/applebazz

آپارات: http://www.aparat.com/eedeaMediaGroup

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>